Upravit stránku

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Podrobné kontaktní údaje

SídloDenisova 3, 751 52 Přerov
Právní formapříspěvková organizace Olomouckého kraje
ZřizovatelOlomoucký kraj
IČO619 857 59
IZO000 842 818
REDIZO600 017 842
Bankovní spojeníKB Přerov, číslo účtu: 19-4214880267/0100
Ředitelka školyMgr. Romana Studýnková
Telefon / Fax+420 581 291 203 / +420 581 291 204
E-mailinfo@gjb-spgs.cz
Datová schránkavsxji6e
FacebookGymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
PodatelnaInformace k doručování dokumentů

Pedagogičtí pracovníci

Jméno a příjmeníE-mailTelefonKonzultační hodina
Mgr. Andrlová Martinaandrlova@gjb-spgs.cz581 291 241pondělí 10.45 - 11.30
Mgr. Beranová Janaberanova@gjb-spgs.cz581 291 220pondělí 14.10 - 15.00
Mgr. Berka Karelberka@gjb-spgs.cz581 291 237, 581 291 222pondělí 12.35 - 13.20
Mgr. Binarová Jitkabinarova@gjb-spgs.cz581 291 219středa 13.00 - 13.45
Mgr. Blažková Olgablazkova@gjb-spgs.cz581 291 234středa 9.50 - 10.35
Mgr. Čecháčková Šárkacechackova@gjb-spgs.cz581 291 214úterý 9.50 - 10.35
Mgr. Čecháková Alenacechakova@gjb-spgs.cz581 291 234pondělí 12.35 - 13.20
Mgr. Čelechovská Marcelacelechovska@gjb-spgs.cz581 291 235pátek 10.45 - 11.30
Mgr. Czyžová Miroslava
Školní psycholog
czyzova@gjb-spgs.cz581 291 217záložka Školní psycholog
Mgr. Foukalová Janafoukalova@gjb-spgs.cz581 291 226úterý 8.45 - 9.45
Mgr. Fridrichová Ludmilafridrichova@gjb-spgs.cz581 291 202, 581 291 233úterý 12.35 - 13.20
Mgr. Grigárková Lenkagrigarkova@gjb-spgs.cz581 291 221pondělí 12.35 - 13.20
Mgr. Haluzová Mariehaluzova@gjb-spgs.cz581 291 220středa 9.30 - 10.30
Mgr. Hastíková Jitkahastikova@gjb-spgs.cz581 291 230středa 12.35 - 13.20
RNDr. Havlíková Máriahavlikova @gjb-spgs.cz581 291 236pátek 11.40 - 12.25
Mgr. Herinková Kateřinaherinkova@gjb-spgs.cz581 291 221, 581 291 237úterý 10.35 - 11.35
Mgr. Charvátová Luciecharvatova @gjb-spgs.cz581 291 234středa 11.40 - 12.25
Mgr. Chmelová Alena
Školní metodik prevence
chmelova @gjb-spgs.cz581 291 234pondělí 11.40 - 12.25
Mgr. Chvátalová Janachvatalova @gjb-spgs.cz581 291 214pondělí 11.40 - 12.25
Mgr. Jahodová Luciejahodova @gjb-spgs.cz581 291 214úterý 11.40 - 12.25
Mgr. Jánská Markétajanska@gjb-spgs.cz581 291 211, 581 291 241středa 11.40 - 12.25
Mgr. Jodas Jakubjodas @gjb-spgs.cz581 291 226čtvrtek 12.25 - 13.25
Mgr. Jünglingová Olgajunglingova @gjb-spgs.cz581 291 219středa 12.35 - 13.20
Ing. Kačírková Jarmilakacirkova @gjb-spgs.cz581 291 236úterý 9.50 - 10.35
Mgr. Kafoněk Lukáškafonek @gjb-spgs.cz581 291 221středa 12.35 - 13.20
Mgr. Kolomazník Pavel
Výchovný poradce
kolomaznik @gjb-spgs.cz581 291 236pondělí 11.30 - 12.30
Mgr. Komzáková Klárakomzakova@gjb-spgs.cz581 291 234pondělí 11.40 - 12.25
Mgr. Lančová Šárkalancova @gjb-spgs.cz581 291 219středa 10.45 - 11.30
Mgr. Lovečková Magdalenaloveckova @gjb-spgs.cz581 291 233středa 9.50 - 10.35
Mgr. Ludíková Stanislavaludikova @gjb-spgs.cz581 291 216čtvrtek 11.30 - 12.30
Mgr. Malíšková Terezamaliskova @gjb-spgs.cz581 291 222úterý 11.30 - 12.30
Mgr. Marhefková Tomečková Lenkamarhefkova @gjb-spgs.cz581 291 202, 581 291 234čtvrtek 12.30 - 13.20
Mgr. Masná Evamasna @gjb-spgs.cz581 291 222, 581 291 236středa 8.45 - 9.30
Mgr. Miklasińská Lenkamiklasinska @gjb-spgs.cz581 291 222středa 9.50 - 10.35
Mgr. Mikšová Evamiksova @gjb-spgs.cz581 291 202pátek 12.35 - 13.20
Mgr. Mikulcová Věramikulcova @gjb-spgs.cz581 291 228středa 12.35 - 13.20
Mgr. Možíšová Janamozisova @gjb-spgs.cz581 291 215, 581 291 234středa 10.45 - 11.30
Mgr. Nakládalová Marienakladalova @gjb-spgs.cz581 291 223pondělí 13.25 - 14.10
Mgr. Novák Milannovak @gjb-spgs.cz581 291 229, 581 291 236pondělí 12.30 - 14.00
Mgr. Nováková Petranovakova1 @gjb-spgs.cz581 291 211, 581 291 243pondělí 12.45 - 13.20
Mgr. Novotná Radkanovotna @gjb-spgs.cz581 291 228pondělí 12.35 - 13.20
Mgr. Ocelka Jiříocelka @gjb-spgs.cz581 291 215úterý 12.25 - 13.20
Mgr. Pecarová Veronikapecarova@gjb-spgs.cz581 291 233středa 9.50 - 10.35
Mgr. Piňos Alešpinos@gjb-spgs.cz581 291 221pondělí 12.35 - 13.20
Mgr. Pleva Tomášpleva@gjb-spgs.cz581 291 221, 581 291 236středa 10.45 - 11.30
Mgr. Přikrylová Soňaprikrylova@gjb-spgs.cz581 291 230pondělí 12.35 - 13.20
Mgr. Radnóty Tomášradnoty@gjb-spgs.cz581 291 216čtvrtek 12.35 - 13.20
Mgr. Sekaninová Annasekaninova@gjb-spgs.cz581 291 235, 581 291 226úterý 12.35 - 13.20
Mgr. Slaměníková Karlaslamenikova@gjb-spgs.cz581 291 235pátek 8.00 - 8.45
Mgr. Strnadová Karla, Ph.D.strnadova@gjb-spgs.cz581 291 216pátek 10.45 - 11.30
Mgr. Svoboda Jaroslavsvoboda@gjb-spgs.cz581 291 214, 581 291 237středa 11.40 - 12.25
Mgr. Svrčková Jitkasvrckova1@gjb-spgs.cz581 291 219pátek 11.40 - 12.25
Šimečková Grazhinasimeckova @gjb-spgs.cz581 291 241úterý 11.40 - 12.25
Mgr. Šimková Darinasimkova @gjb-spgs.cz581 291 234pondělí 10.40 - 11.40
PaedDr. Šmídová Ladislavasmidova @gjb-spgs.cz581 291 210úterý 9.30 - 10.30
Mgr. Štěrba Jiřísterba @gjb-spgs.cz581 291 241středa 12.35 - 13.20
Mgr. Tesař Jiřítesar @gjb-spgs.cz581 291 234, 581 291 226pátek 10.45 - 11.30
Mgr. Vališová Veronikavalisova @gjb-spgs.cz581 291 238středa 11.40 - 12.40
Mgr. Vrbková Lucievrbkova @gjb-spgs.cz581 291 236, 581 291 228úterý 10.45 - 11.30
Mgr. Turečková Karolínatureckova@gjb-spgs.cz581 291 216pátek 8.45 - 9.30
Mgr. Vysloužilová Kateřinavyslouzilova @gjb-spgs.cz581 291 228čtvrtek 12.35 - 13.20
PhDr. Zapletal Jiřízapletal@gjb-spgs.cz581 291 211čtvrtek 13.00 - 14.00
Ing. Zámecký Liborzamecky@gjb-spgs.cz581 291 210, 581 291 213pátek 11.40 - 12.25
Mgr. Zbořil Petrzboril@gjb-spgs.cz581 291 221, 581 291 236úterý 12.30 - 13.30
Mgr. Zubíková Andreazubíková@gjb-spgs.cz581 291 215úterý 13.00 - 14.00
Mgr. Železný Pavelzelezny@gjb-spgs.cz581 291 243úterý 12.35 - 13.20

 

Provozní pracovníci

Lukášová Vendula, Dis. - asistentka ředitelky na SPgŠlukasova@gjb-spgs.cz581 291 200
Gremlicová Jana - sekretariát Gymnázia Jana Blahoslavagremlicova@gjb-spgs.cz581 291 239  
Moučková Zdeňka - ekonomkainfo@gjb-spgs.cz581 291 203
Nedbalová Jitka - účetnínedbalova@gjb-spgs.cz581 291 209

Kontaktujte nás

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.