Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Podrobné kontaktní údaje

SídloDenisova 3, 751 52 Přerov
Právní formapříspěvková organizace Olomouckého kraje
ZřizovatelOlomoucký kraj
IČO619 857 59
IZO000 842 818
REDIZO600 017 842
Bankovní spojeníKB Přerov, číslo účtu: 19-4214880267/0100
Ředitelka školyMgr. Romana Studýnková
Telefon / Fax+420 581 291 203 / +420 581 291 204
E-mailinfo@gjb-spgs.cz
Datová schránkavsxji6e
FacebookGymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
PodatelnaInformace k doručování dokumentů

Pedagogičtí pracovníci

Jméno a příjmeníE-mailTelefonKonzultační hodina
Mgr. Andrlová Martinaandrlova@gjb-spgs.cz581 291 241čtvrtek 11:40 - 12:25
Mgr. Banátová Kamilabanatova@gjb-spgs.cz581 291 217pátek 11:00 - 13:00
Mgr. Beranová Janaberanova@gjb-spgs.cz581 291 220pondělí 13:00 - 14:00
Mgr. Binarová Jitkabinarova@gjb-spgs.cz581 291 219pátek 12:00 - 13:00
Mgr. Blažková Olgablazkova@gjb-spgs.cz581 291 234pátek 7:30 - 8:30
Mgr. Čecháčková Šárkacechackova@gjb-spgs.cz581 291 214úterý 10:45 - 11:30
Mgr. Čecháková Alenacechakova@gjb-spgs.cz581 291 234pondělí 12:35 - 13:20
Mgr. Čelechovská Marcelacelechovska@gjb-spgs.cz581 291 235středa 9:50 - 10:35
Mgr. Fridrichová Ludmilafridrichova@gjb-spgs.cz581 291 202, 581 291 233pondělí 13:25 - 14:10
Mgr. Grigárková Lenkagrigarkova@gjb-spgs.cz581 291 221pondělí 11:45 - 12:45
Mgr. Haluzová Mariehaluzova@gjb-spgs.cz581 291 220pondělí 13:00 - 14:00
Mgr. Hastíková Jitkahastikova@gjb-spgs.cz581 291 230pondělí 12:35 - 13:20
RNDr. Havlíková Máriahavlikova @gjb-spgs.cz581 291 236středa 12:35 - 13:20
Mgr. Herinková Kateřinaherinkova@gjb-spgs.cz581 291 221, 581 291 237pátek 9:35 - 10:35
Mgr. Charvátová Luciecharvatova @gjb-spgs.cz581 291 234středa 11:40 - 12.25
Mgr. Chmelová Alenachmelova @gjb-spgs.cz581 291 234středa 13:00 - 14:00
Mgr. Chvátalová Janachvatalova @gjb-spgs.cz581 291 214úterý 12:35 - 13:20
Mgr. Jahodová Luciejahodova @gjb-spgs.cz581 291 214úterý 12:35 - 13.20
Mgr. Jodas Jakubjodas @gjb-spgs.cz581 291 226čtvrtek 14:15 - 15:00
Mgr. Jünglingová Olgajunglingova @gjb-spgs.cz581 291 219čtvrtek 13:00 - 14:00
Ing. Kačírková Jarmilakacirkova @gjb-spgs.cz581 291 236úterý 10:45 - 11:30
Mgr. Kafoněk Lukáškafonek @gjb-spgs.cz581 291 221pondělí 12:35 - 13:20
Mgr. Kolomazník Pavelkolomaznik @gjb-spgs.cz581 291 236pondělí 13:00 - 14:00
Mgr. Krutil Zdeněkkrutil @gjb-spgs.cz581 291 235, 581 291 226pátek 11:35 - 12:20
Mgr. Kružík Vítězslav, Ph.D.kruzik @gjb-spgs.cz581 291 237středa 8:45 - 9:30
Mgr. Kubaníková Janakubanikova @gjb-spgs.cz581 291 224 
Mgr. Lančová Šárkalancova @gjb-spgs.cz581 291 219středa 12:35 - 13:20
Mgr. Lovečková Magdalenaloveckova @gjb-spgs.cz581 291 233středa 10:45 - 11:30
Mgr. Ludíková Stanislavaludikova @gjb-spgs.cz581 291 216úterý 13:20 - 14:10
Mgr. Malíšková Terezamaliskova @gjb-spgs.cz581 291 222úterý 13.25 - 14:10
Mgr. Marhefková Tomečková Lenkamarhefkova @gjb-spgs.cz581 291 202, 581 291 234středa 11:40 - 12:25
Mgr. Masná Evamasna @gjb-spgs.cz581 291 222, 581 291 236středa 8:45 - 9:30
Mgr. Miklasińská Lenkamiklasinska @gjb-spgs.cz581 291 222středa 9:50 - 10:35
Mgr. Mikšová Evamiksova @gjb-spgs.cz581 291 202pondělí 12:35 - 13:20
Mgr. Mikulcová Věramikulcova @gjb-spgs.cz581 291 228pondělí 12:35 - 13:20
Mgr. Mižigar Josefmizigar @gjb-spgs.cz581 291 216středa 9:50 - 10:35
Mgr. Možíšová Janamozisova @gjb-spgs.cz581 291 215, 581 291 234úterý 12:35 - 13:20
Mgr. Nakládalová Marienakladalova @gjb-spgs.cz581 291 223středa 13:25 - 14:10
Mgr. Novák Milannovak @gjb-spgs.cz581 291 229, 581 291 236středa 12:30 - 14:00
Mgr. Nováková Petranovakova1 @gjb-spgs.cz581 291 211, 581 291 243středa 13:00 - 13:45
Mgr. Novotná Radkanovotna @gjb-spgs.cz581 291 228pondělí 12:35 - 13:20
Mgr. Ocelka Jiříocelka @gjb-spgs.cz581 291 215pátek 12:25 - 13:20
Mgr. Pecarová Veronikapecarova@gjb-spgs.cz581 291 233čtvrtek 12:30 - 13:30
Mgr. Piňos Alešpinos@gjb-spgs.cz581 291 221úterý 13:25 - 14:10
Mgr. Pleva Tomášpleva@gjb-spgs.cz581 291 221, 581 291 236úterý 9:50 - 10:35
Mgr. Přikrylová Soňaprikrylova1@gjb-spgs.cz581 291 230středa 11:40 - 12:25
Mgr. Sekaninová Annasekaninova@gjb-spgs.cz581 291 235, 581 291 226čtvrtek 12:35 - 13:20
Mgr. Slaměníková Karlaslamenikova@gjb-spgs.cz581 291 235pátek 10:45 - 11:30
Mgr. Steiningerová Kateřinasteiningerova@gjb-spgs.cz581 291 233středa 11:40 - 12:25
Mgr. Strnadová Karla, Ph.D.strnadova@gjb-spgs.cz581 291 216 
Mgr. Svoboda Jaroslavsvoboda@gjb-spgs.cz581 291 214, 581 291 237pondělí 11:40 - 12:25
Mgr. Svrčková Jitkasvrckova1@gjb-spgs.cz581 291 219středa 12:35 - 13:20
Šimečková Grazhinasimeckova @gjb-spgs.cz581 291 241úterý 11:40 - 12:25
Mgr. Šimková Darinasimkova @gjb-spgs.cz581 291 234pondělí 10:30 - 11:30
PaedDr. Šmídová Ladislavasmidova @gjb-spgs.cz581 291 210úterý 9:30 - 10:30
Mgr. Štěrba Jiřísterba @gjb-spgs.cz581 291 241středa 12:35 - 13:20
Mgr. Tesař Jiřítesar @gjb-spgs.cz581 291 234, 581 291 226úterý 13:25 - 14:10
Mgr. Vališová Veronikavalisova @gjb-spgs.cz581 291 238čtvrtek 11:30 - 12:30
Mgr. Vrbková Lucievrbkova @gjb-spgs.cz581 291 236, 581 291 228čtvrtek 11:40 - 12.25
Mgr. Vysloužilová Kateřinavyslouzilova @gjb-spgs.cz581 291 228středa 11:40 - 12:25
Mgr. Zavadilová Ivanazavadilova @gjb-spgs.cz581 291 236, 581 291 216úterý 11:40 - 12:25
PhDr. Zapletal Jiřízapletal@gjb-spgs.cz581 291 211středa 13:00 - 14:00
Ing. Zámecký Liborzamecky@gjb-spgs.cz581 291 210, 581 291 213pondělí 14:15 - 15:00
Mgr. Zbořil Petrzboril@gjb-spgs.cz581 291 221, 581 291 236úterý 11:15 - 12:15
Mgr. Zubíková Andreazubíková@gjb-spgs.cz581 291 215pondělí 10:45 - 11:30
Mgr. Železný Pavelzelezny@gjb-spgs.cz581 291 243úterý 10:45 - 11:30

 

Provozní pracovníci

Lukášová Vendula, Dis. - asistentka ředitelky na SPgŠlukasova@gjb-spgs.cz581 291 200
Gremlicová Jana - sekretariát Gymnázia Jana Blahoslavagremlicova@gjb-spgs.cz581 291 239  
Moučková Zdeňka - ekonomkainfo@gjb-spgs.cz581 291 203
Nedbalová Jitka - účetnínedbalova@gjb-spgs.cz581 291 209

Kontaktujte nás

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.