Upravit stránku

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Pedagogičtí pracovníci

Jméno a příjmeníE-mailTelefonKonzultační hodina
Mgr. Andrlová Martinaandrlova@gjb-spgs.cz581 291 241pondělí 7.50–8.35
Mgr. Beranová Janaberanova@gjb-spgs.cz581 291 220středa 12.00–13.00
Mgr. Berka Karelberka@gjb-spgs.cz581 291 237, 581 291 222úterý 12.35–13.20
Mgr. Binarová Jitkabinarova@gjb-spgs.cz581 291 219středa 13.00–14.00
Mgr. Blažková Olgablazkova@gjb-spgs.cz581 291 234úterý 12.35–13.20
Mgr. Čecháčková Šárkacechackova@gjb-spgs.cz581 291 214středa 9.50–10.35
Mgr. Čecháková Alenacechakova@gjb-spgs.cz581 291 234, 581 291 224pondělí 10.45–11.30
Mgr. Čelechovská Marcelacelechovska@gjb-spgs.cz581 291 235úterý 10.45–11.30
Mgr. Czyžová Miroslava
Školní psycholog
czyzova@gjb-spgs.cz581 291 217záložka Školní psycholog
Mgr. Foukalová Janafoukalova@gjb-spgs.cz581 291 226čtvrtek 11.40–12.25
Mgr. Fridrichová Ludmilafridrichova@gjb-spgs.cz581 291 202, 581 291 233čtvrtek 12.35–13.20
Mgr. Grigárková Lenkagrigarkova@gjb-spgs.cz581 291 221pondělí 12.30–13.15
Mgr. Haluzová Mariehaluzova@gjb-spgs.cz581 291 220čtvrtek 12.45–13.45
Mgr. Hastíková Jitkahastikova@gjb-spgs.cz581 291 230středa 11.30–12.30
RNDr. Havlíková Máriahavlikova @gjb-spgs.cz581 291 236středa 12.35–13.20
Mgr. Herinková Kateřinaherinkova@gjb-spgs.cz581 291 221, 581 291 237úterý 12.00–13.00
Mgr. Charvátová Luciecharvatova @gjb-spgs.cz581 291 234středa 12.35–13.20
Mgr. Chmelová Alena
Školní metodik prevence
chmelova @gjb-spgs.cz581 291 234pondělí 13.20–14.10
Mgr. Chvátalová Janachvatalova @gjb-spgs.cz581 291 214, 581 291 236čtvrtek 12.35–13.20
Mgr. Jahodová Luciejahodova @gjb-spgs.cz581 291 214pondělí 11.40–12.25
Mgr. Jánská Markétajanska@gjb-spgs.cz581 291 211, 581 291 241středa 13.25–14.10
Mgr. Jodas Jakubjodas @gjb-spgs.cz581 291 226pondělí 11.30–12.30
Mgr. Jünglingová Olgajunglingova @gjb-spgs.cz581 291 219středa 11.40–12.25
Mgr. Kafoněk Lukáškafonek @gjb-spgs.cz581 291 221středa 10.45–11.30
Mgr. Kolomazník Pavel
Výchovný poradce
kolomaznik @gjb-spgs.cz581 291 236středa 12.30–13.30
Mgr. Komzáková Klárakomzakova@gjb-spgs.cz581 291 228, 581 291 234úterý 12.35–13.20
Mgr. Kopalová Evakopalova@gjb-spgs.cz581 291 233středa 11.40–12.25
Mgr. Lančová Šárkalancova @gjb-spgs.cz581 291 219středa 10.45–11.30
Mgr. Lopraisová Magdalenalopraisova@gjb-spgs.cz581 291 236, 581 291 222úterý 9.50–10.35
Mgr. Lovečková Magdalenaloveckova @gjb-spgs.cz581 291 233středa 9.50–10.35
Mgr. Ludíková Stanislavaludikova @gjb-spgs.cz581 291 216čtvrtek 12.35–13.20
Mgr. Marhefková Tomečková Lenkamarhefkova @gjb-spgs.cz581 291 202, 581 291 234pondělí 12.35–13.20
Mgr. Masná Evamasna @gjb-spgs.cz581 291 222, 581 291 236středa 11.40–12.25
Mgr. Miklasińská Lenkamiklasinska @gjb-spgs.cz581 291 222středa 10.45–11.30
Mgr. Mikšová Evamiksova @gjb-spgs.cz581 291 202čtvrtek 10.45–11.30
Mgr. Mikulcová Věramikulcova @gjb-spgs.cz581 291 228pondělí 13.25–14.10
Mgr. Možíšová Janamozisova @gjb-spgs.cz581 291 215, 581 291 234úterý 12.35–13.20
Mgr. Nakládalová Marienakladalova @gjb-spgs.cz581 291 223pondělí 12.35–13.20
Mgr. Novák Milannovak @gjb-spgs.cz581 291 229, 581 291 236středa 11.40–13.00
Mgr. Nováková Petranovakova1 @gjb-spgs.cz581 291 211, 581 291 243úterý 14.30–15.00
Mgr. Novotná Radkanovotna @gjb-spgs.cz581 291 228pondělí 13.25–14.10
Mgr. Ocelka Jiříocelka @gjb-spgs.cz581 291 215čtvrtek 11.30–12.30
Mgr. Piňos Alešpinos@gjb-spgs.cz581 291 221pondělí 13.25–14.10
Mgr. Pleva Tomášpleva@gjb-spgs.cz581 291 221, 581 291 236středa 8.45–9.30
Mgr. Plevová Lenkaplevova@gjb-spgs.cz581 291 215pátek 10.45–11.30
Mgr. Radnóty Tomášradnoty@gjb-spgs.cz581 291 216, 581 291 238pondělí 12.35–13.20
Mgr. Sekaninová Annasekaninova@gjb-spgs.cz581 291 235, 581 291 226úterý 12.35–13.20
Mgr. Slaměníková Karlaslamenikova@gjb-spgs.cz581 291 235pátek 8.45–9.45
Mgr. Strnadová Karla, Ph.D.strnadova@gjb-spgs.cz581 291 216pondělí 9.50–10.35
Mgr. Svoboda Jaroslavsvoboda@gjb-spgs.cz581 291 214, 581 291 235středa 10.45–11.30
Mgr. Svobodová Pavlasvobodova@gjb-spgs.cz581 291 230pondělí 12.35–13.20
Šimečková Grazhinasimeckova @gjb-spgs.cz581 291 241úterý 13.25–14.10
Mgr. Šimková Darinasimkova @gjb-spgs.cz581 291 234středa 10.45–11.30
PaedDr. Šmídová Ladislavasmidova @gjb-spgs.cz581 291 210úterý 10.45–11.30
Mgr. Štěrba Jiřísterba @gjb-spgs.cz581 291 241středa 12.35–13.20
Mgr. Tesař Jiřítesar @gjb-spgs.cz581 291 234, 581 291 226čtvrtek 11.40–12.25
Mgr. Vališová Veronikavalisova @gjb-spgs.cz581 291 238středa 13.00–14.00
Mgr. Vrbková Lucievrbkova @gjb-spgs.cz581 291 236, 581 291 228úterý 12.35–13.20
Mgr. Turečková Karolínatureckova@gjb-spgs.cz581 291 216čtvrtek 12.35–13.20
Mgr. Vysloužilová Kateřinavyslouzilova @gjb-spgs.cz581 291 219pondělí 12.35–13.20
PhDr. Zapletal Jiřízapletal@gjb-spgs.cz581 291 211středa 12.30–13.30
Ing. Zámecký Liborzamecky@gjb-spgs.cz581 291 210, 581 291 237čtvrtek 11.40–12.25
Mgr. Zbořil Petrzboril@gjb-spgs.cz581 291 221, 581 291 237pátek 11.00–12.00
Mgr. Zubíková Andreazubíková@gjb-spgs.cz581 291 215středa 12.25–13.45
Mgr. Železný Pavelzelezny@gjb-spgs.cz581 291 243úterý 12.35–13.20

 

Provozní pracovníci

Lukášová Vendula, Dis. - asistentka ředitelky na SPgŠlukasova@gjb-spgs.cz581 291 200
Gremlicová Jana - sekretariát Gymnázia Jana Blahoslavagremlicova@gjb-spgs.cz581 291 239
Moučková Zdeňka - ekonomkainfo@gjb-spgs.cz581 291 203
Nedbalová Jitka - účetnínedbalova@gjb-spgs.cz581 291 209

Kontaktujte nás

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.